
влевовправо
Автомобільна акустика Mystery MF 6.2 компонентна 16см
- В наявності
- Код: 1513621
2 589 ₴
+380 (95) 720-79-26
- +380 (67) 868-13-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоакустика Mystery MF 6.2
2-смугова компонентна автоакустика, яка поєднує стійкий поліпропіленовий дифузор та м'який шовковий твітер. Система забезпечує чистий звук із гарним басом, потужністю 65/220 Вт, діапазоном 45–21000 Гц та високою чутливістю.
Основні технічні характеристики:
- Тип: 2-смугова компонентна акустична система.
- Діаметр: 165 мм (6.5 дюймів).
- Потужність (ном/макс): 65 / 220 Вт.
- Діапазон частот: 45 – 21 000 Гц.
- Опір (імпеданс): 4 Ом.
- Чутливість: 92 дБ.
Конструктивні особливості:
- НЧ-динамік: Текстурований поліпропіленовий дифузор, гумовий підвіс NBR, магніт Y30 (висока щільність), штампований кошик.
- Звукова котушка: 1-дюймова (25 мм), високотемпературна (матеріал Nomex).
- ВЧ-динамік (Твітер): 0,75-дюймовий шовковий купол, неодимовий магніт.
Ця акустика призначена для заміни штатних динаміків та покращення якості звучання в автомобілі завдяки роздільним високочастотним динамікам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 65 Вт |
| Максимальна потужність | 220 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 92 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 45 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 21000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 589 ₴




