
влевовправо
Автоакустика Phantom TS1622 | автомобільна акустика | автомобільні динаміки | колонки
- В наявності
- Код: 162236
1 007 ₴
+380 (95) 720-79-26
- +380 (67) 868-13-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоакустика Phantom TS1622
Ось головне, що варто знати про ці колонки:
- Звучання: Завдяки дифузору з поліпропілену і каучуковому підвісі, динаміки видають м'який звук і стійкі до вологи у дверних картах.
- Потужність: Номінальні 50 Вт дають їм змогу впевнено працювати безпосередньо від магнітоли без зовнішнього підсилювача.
- Встановлення: Монтажна глибина 57 мм є досить універсальною і підходить для більшості популярних авто.
- Дизайн: Користувацький світло-коричневий колір дифузора вирізняє їх серед стандартних чорних моделей.
Це надійний варіант для повсякденного прослуховування радіо або музики на середній гучності. Попри свою демократичну ціну, ця система чудово справляється із широким діапазоном частот, що зробить прослуховування улюбленої музики ще приємнішим і насиченішим. Не поганий бас, якісні високі та середні частоти.
Технічні характеристики:
- Розмір: 6-6.5'' (16-17 см)
- Тип: коаксіальна акустична система
- Кількість смуг: 2
- Потужність RMS: 50 Вт
- Потужність MAX: 150 Вт
- Діапазон частот: 60Гц - 20000Гц
- Імпеданс: 4 Ом
- Чутливість: 90 дБ
- Матеріал дифузора: целюлоза
- Підвіс: бутилкаучук
- Кошик: штампована
- Феритовий магніт
- Монтажна глибина: 55 мм
- Виробник: Phantom
- Ціна вказана за пару
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Phantom |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 150 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 90 дБ |
- Ціна: 1 007 ₴



