
Автоакустика JBL STAGE3 427 коаксіальна двосмугова акустика 100 мм (4")
- В наявності
- Код: 51406
2 999 ₴
- +380 (67) 868-13-76
Коаксіальна автомобільна акустика JBL STAGE3 427

Акустика JBL STAGE2 424 - збалансоване рішення для апгрейда штатного звуку в авто, де передбачені місця під 4-дюймові (100 мм) динаміки.
Ключові фішки моделі:
- Опір 3 Ом: Це дозволяє отримати трохи більше потужності від штатної магнітоли або підсилювача порівняно зі стандартними 4-омними динаміками.
- Технологія Plus One™: Збільшена площа дифузора (поліпропілен), що дає кращу віддачу на низьких та середніх частотах.
- Компактність: Глибина монтажу всього 47 мм, що дозволяє встановити їх навіть у вузькі дверні карти чи торпедо.
- Висока чутливість (90 дБ): Динаміки будуть грати досить голосно навіть без зовнішнього підсилювача.
Висококласна коаксіальна двосмугова акустика типорозміру 4 дюйми.
2-смугова коаксіальна акустична система серії Stage3 від бренду JBL, із сучасним дизайном, гарним збалансованим звучанням та покращеними технічними характеристиками. Вона забезпечить високу продуктивність та чудово підходить для заміни більшості заводських систем. Конструкція досить проста в установці та ставитися в штатні місця, при цьому необхідно звернути увагу на монтажні розміри, щоб не виникло проблем зі склопідіймачем та обшивкою дверей (монтажний діаметр 92 мм, глибина 47 мм).
Кошик сталевий штампований, має круглу форму з типорозміром 4 дюйми, це 100 мм. Дифузор динаміків виготовлений з пресованої целюлози, яка має гарне внутрішні загасання і передає звук без спотворень. Він підвішений та відцентрований гумовим підвісом, що забезпечує гарний хід. Дана модель видає широкий частотний діапазон від 75 Гц до 20000 Гц. Довготривала номінальна потужність динаміка – 30 Вт, а максимальна заявлена потужність – 150 Вт. Рівень чутливості 90 дБ/Вт. Магнітна система представлена феритовим магнітом і звуковою котушкою розміром 1 дюйм (25,5 мм) з номінальним електричним опором 3 Ом, це необхідно враховувати за погодженням підсилювача і навантаження динаміка.
Комплект включає два динаміки із захисними сітками, 8 кріпильних гвинтів, 8 кліпс, посібник для користувача.
Акустика JBL STAGE3 427
- 4-дюймові (100 мм) двосмугові автомобільні динаміки
- Потужність: 30 Вт / 150 Вт
- Чутливість (при 2,83 В): 90 дБ
- Діапазон відтворюваних частот: 75 Гц - 20 кГц
- Номінальний опір: 3 Ом
- Резонансна частота: Fs=109 Гц
- Q-фактор: Qts=1,5
- Матеріал СЧ/НЧ дифузора: поліпропілен
- Колір СЧ/НЧ дифузора: чорний
- Технологія: Plus One™
- Інтегрований внутрішній кросовер: твітер
- Частота зрізу кросовера: 7000 Гц
- Матеріал корпусу: штампована сталь
Розміри динаміка :
- Діаметр: 102 мм
- Діаметр встановлення: 92 мм
- Монтажна глибина: 47 мм
Комплектація:
- 2 автомобільних динаміки JBL STAGE3 427
- 8 гвинтів
- 8 монтажних затискачів
- 2 грилі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 150 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 75 Гц |
| Номінальна потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 4" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 90 дБ |
- Ціна: 2 999 ₴





