
Світлодіоди в габаритні вогні, підсвітку номера та в салон DriveX T10-111 3014-57 12V CAN автомобільні
- Немає в наявності
- Код: DR-00000581
76 ₴
+380 (95) 720-79-26
- +380 (67) 868-13-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Цоколь: T10/W5W
• Колір: Білий
• Напруга: 12В
• Потужність: 4,6Вт
• Біполярна
• Наявність CAN: Так
• Кількість LED елементів: 57
•Тип елементів: 3014
• Світловий потік (на основі тесту): 165Лм
| Основні | |
|---|---|
| Потужність | 4.6 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип запчастини | Аналог |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | T10 |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Тип | LED лампа мала |
- Ціна: 76 ₴
