
Світлодіодні лампи TORSSEN PREMIUM Pro H15 6000K
- Готово до відправки
- Код: 2021999
3 200 ₴
- +380 (67) 868-13-76
LED лампи TORSSEN Premium Pro H15 6000К
Повністю повторює будову галогенної лампи та її функціональність
Світлодіодні лампи TORSSEN серії Premium Pro створені на базі кращих матеріалів та комплектуючих, чип корейської компанії CSP забезпечує максимальну світловіддачу при скромних 35Вт. Двоконтурна система охолодження має пасивний радіатор та активний вентилятор. Завдяки новітній електронній системі стабілізації напруги та температури, лампи TORSSEN серії Premium Pro стабільно працюють у будь-яких погодних умовах. Лампа має мініатюрний розмір, що спрощує самостійну установку лампи у фару автомобіля.
Технічні характеристики:
• Цоколь Н15 з функцією денних ходових вогнів (ДХО)
• Потужність 35 W
• Напруга DC 9–24 V
• Світлова температура 6000К
• Інтелектуальна система охолодження з використанням активного та пасивного радіатора
• Підвищена яскравість діодів (максимальний світловий потік досягає 2500 Лм на кожну лампу);
• Матеріал корпусу: авіаційний алюміній+мідна пластина
• Клас захисту IP67
• Гарантія – 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Напруга живлення | 12 В |
| Потужність | 70 Вт |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Стан | Новий |
| Тип охолодження | Активний |
| Цоколь | H15 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2021999 |
| Вид | Світлодіодні |
| Кількість ламп в упаковці | 2 |
| Напруга | 12 |
| Тип лампи | H15 |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальний свет, Денні ходові вогні |
- Ціна: 3 200 ₴



