
влевовправо
Автоакустика Mystery MF 632 | автомобільна акустика | автомобільні динаміки | колонки
- В наявності
- Код: 151399
1 489 ₴
+380 (95) 720-79-26
- +380 (67) 868-13-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоакустика Mystery MF 632
Попри бюджетну спрямованість, акустична система Mystery MF-632 складається з корпусу, виготовленого з акустичного МДФ, дифузор динаміка виготовлений із непресованої целюлози за технологією інжекційного лиття. Номінальна потужність дасть змогу безперебійно працювати досить тривалий час, зате максимальна потужність дивує своїм розмахом для цієї категорії аудіоакустики. Також аудіоакустика забезпечена гумовим підвісом, що є ідеальним для акустичної системи. Двосмугова система забезпечить для вас якісне розділення на низькі та високі частоти.

Технічні характеристики:
- Розмір: 6-6.5'' (16-17 см)
- Тип: коаксіальна акустична система
- Кількість смуг: 2
- Потужність RMS: 60 Вт
- Потужність MAX: 200 Вт
- Діапазон частот: 50Гц - 20000Гц
- Імпеданс: 4 Ом
- Чутливість: 90 дБ
- Матеріал дифузора: целюлоза
- Підвіс: гума
- Кошик: штампована
- Феритовий магніт
- Виробник: Mystery
- Гарантія: 6 місяців
- Ціна вказана за пару
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 90 дБ |
- Ціна: 1 489 ₴




