
влевовправо
LED лампи автомобільні DriveX FE-03 HB4(9006) 65W CAN 9-16V 6K к-т.
- В наличии
- Код: DR-00002549
1 900 ₴
+380 (95) 720-79-26
- +380 (67) 868-13-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис товару:
Ці світлодіодні лампи забезпечують високоякісне освітлення з реальним світловим потоком 4800 Лм, що в 4,8 рази яскравіше, ніж звичайна галогенова лампа. Завдяки температурі світла 6000K вони випромінюють холодне біле світло, що забезпечує чітку видимість на дорозі в темний час доби.
Характеристики:
- Світловий потік: 11 500 Лм
- Яскравість: У 4,8 рази яскравіший за галогенову лампу
- Температура кольору: 6000K
- Тип LED елементу: Customized CSP
- Система охолодження: Активна (радіатор з вентилятором)
- Перевага: Найкраще співвідношення ціни до якості світла
- Тип драйвера: Вбудований
- Потужність: 65 Вт
- CAN-шина: Підтримується
- Напруга: 9-20 В
Ці лампи забезпечують надійне та ефективне освітлення з активною системою охолодження, що гарантує їх тривалу роботу навіть при інтенсивному використанні.
| Основные | |
|---|---|
| Цветовая температура | 6000K |
| Мощность | 65 Вт |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип лампы | LED |
| Тип охлаждения | Активный |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение питания | 9-20 В |
| Тип | LED лампа головного світла |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цоколь | HB4(9006) |
- Цена: 1 900 ₴


