
Світлодіоди в габаритні вогні, підсвітку номера та в салон DriveX T15-201 CSP3570-2 12-24V CAN автомобільні
- Нет в наличии
- Код: DR-00001634
170 ₴
+380 (95) 720-79-26
- +380 (67) 868-13-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
• Цоколь: Т15
• Колір: Білий
• Напруга: 12-24В
• Потужність: 5Вт
• Наявність CAN: так
• Кількість LED елементів: 2
• Тип елементів: CSP3570
• Біполярний
• Світловий потік (на основі тесту): 650Лм
| Основные | |
|---|---|
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 6000K |
| Мощность | 5 Вт |
| Тип запчасти | Аналог |
| Цоколь | T15 |
| Тип лампы | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 6 |
| Цвет | Белый |
| Напряжение питания | 12-24 В |
| Тип | LED лампа мала |
- Цена: 170 ₴
