
Світлодіоди в габаритні вогні, підсвітку номера та в салон DriveX T10-202 3030-6 12-24V CAN автомобільні
- В наличии
- Код: DR-00001625
170 ₴
+380 (95) 720-79-26
- +380 (67) 868-13-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
• Цоколь: Т10/W5W
• Колір: Білий
• Напруга: 12-24В
• Потужність: 4,2Вт
• Наявність CAN: Так (100%)
• Кількість LED елементів: 6
• Тип елементів: 3030
• Біполярний
• Світловий потік (на основі тесту): 230Лм
| Основные | |
|---|---|
| Мощность | 0.24 Вт |
| Напряжение питания | 12 В |
| Тип запчасти | Аналог |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 6000K |
| Цоколь | T10 |
| Тип лампы | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 6 |
| Тип | LED лампа мала |
- Цена: 170 ₴
