Описание
Характеристики
Информация для заказа
• Діаметр: 2,8" (72 мм)
• Модульна лінза - дальнє світло H-51 - 24 000 Люкс / 5метрів (точка)
• Температура кольору: 5500К
• Тип LED елементу: CSP
• Потужність: 26Вт
• Система охолодження: алюмінієвий радіатор з вентилятором
• Живлення: 12В
• Вбудований блок живлення
• Встановлюється замість штатної лінзи або на місце лампи H7, H11
• Розміри: діаметр - 72 мм, довжина - 48 мм (без закрутки)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DriveX |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Мощность | 26 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Цвет свечения | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок (міс) | 24 |
| Мощность, Вт | 26 |
| Напряжение питания | 12 В |
| Тип охлаждения | Активный |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Цветовая температура | 5500K |
- Цена: 3 900 ₴


