
Світлодіоди в габаритні вогні, підсвітку номера та в салон DriveX T10-129 4014-8 10-30V NP IC (set)
- Нет в наличии
- Код: DR-00000878
267 ₴
+380 (95) 720-79-26
- +380 (67) 868-13-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
• Цоколь: T10/W5W
• Колір: Білий
• Напруга: 10-30В
• Потужність: 1,5Вт
• Наявність CAN: ні
• Кількість LED елементів: 8
• Тип елементів: 4014
• Світловий потік (на основі тесту): 160Лм
Кількість в упаковці: 2 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 6000K |
| Напряжение питания | 9 В, 24 В, 12 В |
| Мощность | 1.5 Вт |
| Тип запчасти | Аналог |
| Цоколь | T10 |
| Тип лампы | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 6 |
| Цвет | Белый |
| Тип | LED лампа мала |
- Цена: 267 ₴
