
Світлодіоди в габаритні вогні, підсвітку номера та в салон DriveX T10-127 3020-1 12V (set) автомобільні
- Нет в наличии
- Код: DR-00000877
244 ₴
+380 (95) 720-79-26
- +380 (67) 868-13-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
• Цоколь: T10/W5W
• Колір: Білий
• Напруга: 12 В
• Потужність: 0,6 Вт
• Наявність CAN: ні
• Кількість LED елементів: 1
• Тип елементів: 3020
• Світловий потік (на основі тесту): 80Лм
Кількість в упаковці: 2 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 6000K |
| Напряжение питания | 12 В |
| Мощность | 0.6 Вт |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип лампы | LED |
| Цоколь | T10 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | LED лампа мала |
- Цена: 244 ₴
