
Світлодіоди в габаритні вогні, підсвітку номера та в салон DriveX T10-112 4014-24 12-24V CAN автомобільні
- Нет в наличии
- Код: DR-00000583
63 ₴
+380 (95) 720-79-26
- +380 (67) 868-13-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
• Цоколь: T10/W5W
• Колір: Білий
• Напруга: 12-24В
• Потужність: 2,6Вт
• Біполярна
• Наявність CAN: Так
• Кількість LED елементів: 24
•Тип елементів: 4014
• Світловий потік (на основі тесту): 270Лм
| Основные | |
|---|---|
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 6000K |
| Мощность | 2.6 Вт |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип лампы | LED |
| Цоколь | T10 |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение питания | 12 В-24 В |
| Тип | LED лампа мала |
- Цена: 63 ₴
