
Світлодіоди в габаритні вогні, підсвітку номера та в салон DriveX S25-117 3030-21 12-24V CAN автомобільні
- Нет в наличии
- Код: DR-00000605
31 ₴
+380 (95) 720-79-26
- +380 (67) 868-13-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
• Цоколь: P21W/BA15S/1156 (1 контакт)
• Колір: Білий
• Напруга: 12-24В
• Потужність: 3,9Вт
• Наявність CAN: Так
•Кількість LED елементів: 21
• Тип елементів: 3030
• Світловий потік (на основі тесту): 480Лм
| Основные | |
|---|---|
| Мощность | 3.9 Вт |
| Тип запчасти | Аналог |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 6000K |
| Цоколь | P21W |
| Тип лампы | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 6 |
| Напряжение питания | 12 В-24 В |
| Тип | LED лампа мала |
- Цена: 31 ₴
