Фара додаткового світла DriveX WL EC4 Серія - робоче світло
- Нет в наличии
- Код: DR-00000778
85 ₴
+380 (95) 720-79-26
- +380 (67) 868-13-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Фара додаткового світла DriveX WL EC4 Серія - робоче світлоНет в наличии
85 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LED фара робочого світла
• Потужність: 11 Вт
• Напруга: 9-32В
• Направлене дальнє світло (spot)
• Кількість LED: 15 шт.
• Температура світла: 6000K
• Пластіковий корпус, сталеві кріплення,
полікарбонатна лінза
• Світловий потік: 1000 Лм
• Розміри: 93 х 65 х 52 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DriveX |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая температура | 6000K |
| Напряжение питания | 24 В, 12 В, 9 В |
| Мощность | 11 Вт |
| Луч | Направленный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дополнительные фары |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | ПП |
| Гарантийный срок (міс) | Без гарантії |
| Мощность, Вт | 11 |
- Цена: 85 ₴
