Описание
Характеристики
Информация для заказа
LED фара робочого світла
• Потужність: 12 Вт
• Напруга: 9-32В
• Направлене дальнє світло (spot)
• Кількість LED: 18 шт.
• Температура світла: 6000K
• Пластіковий корпус, сталеві кріплення,
полікарбонатна лінза
• Світловий потік: 1000 Лм
• Розміри: 148 х 75 х 60 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DriveX |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая температура | 6000K |
| Напряжение питания | 24 В, 12 В, 9 В |
| Мощность | 12 Вт |
| Луч | Направленный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дополнительные фары |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | ПП |
| Гарантийный срок (міс) | Без гарантії |
| Мощность, Вт | 12 |
- Цена: 89 ₴

