
Фара додаткового світла DriveX WL DRL-04 FL 6-18W 183x25mm Серія - робоче світло
- Нет в наличии
- Код: DR-00000230
277 ₴
+380 (95) 720-79-26
- +380 (67) 868-13-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LED фара робочого світла
• Потужність: 18 Вт
• Напруга: 9-32В
• Направлене дальнє світло (spot)
• Кількість LED: 6 шт.
• Тип LED: CREE 3 Вт
• Температура світла: 6000K
• Алюмінієвий корпус,сталеві кріплення, PC
• Вологозахист: IP 67
• Світловий потік: 1800 Лм
• Розміри: 183 х 25 х 47 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DriveX |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая температура | 6000K |
| Напряжение питания | 24 В, 12 В, 9 В |
| Мощность | 18 Вт |
| Луч | комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дополнительные фары |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Совместимость с моделью | FL-6 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок (міс) | 12 |
| Мощность, Вт | 18 |
- Цена: 277 ₴
