Описание
Характеристики
Информация для заказа
Переваги моделі:
Компактні розміри лампи, розмір LED елемента максимально наближений до розміру спіралі як у галогеновій лампі. Активне охолодження у компактному корпусі.
• Світловий потік:
Реальний - 2150Лм
Маркетинговий - 5000 Лм
у 2,1 рази яскравіший за галогенову лампу
• Температура кольору: 6000K
• Тип LED елементу: CREE
• Тип охолодження: активний (радіатор з вентилятором)
• Тип драйверу: внутрішній біполярний
• Потужність:
Заявлена виробником - 25 Вт
Після 30 хв. роботи (при Т +20°C) - 23 Вт
• Напруга: 9-16 В
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 5000K |
| Напряжение питания | 12 В |
| Мощность | 30 Вт |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип лампы | H4 |
| Тип охлаждения | Активный |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Цоколь | H4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок (міс) | 12 |
| Мощность, Вт | 30 |
| Срок службы ламп (година) | 30000 |
| Тип | LED лампа головного світла |
- Цена: 314 ₴

