
Ксенонова лампа TORSSEN Ultra Red H11 + 50% 6000K ceramic (20200151)
- В наличии
195 ₴
+380 (95) 720-79-26
- +380 (67) 868-13-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ксенонові лампи TORSSEN Ultra Red H11Ето лампи нового покоління серії Ultra Red зі збільшеною світловіддачею і яскравістю світіння. Колба виконана з кварцового скла що значно зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванні променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраве світлове пляма на великій відстані забезпечуючи безпечне водіння автомобіля в суху і мокру погодуТехніческіе характеристики: • Цоколь: H11 • Яскравість: 3200lm • Температура світіння: 6000K • Потужність: 35W • Серія: Ultra RedВ комплекті 1лампа .Гарантія 18мес
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TORSSEN |
| Мощность | 35 Вт |
| Тип лампы | H11 |
| Цоколь | H11 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 20200151 |
| Вид | ксенонові |
| Кольорова температура | 6000K |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Красный |
- Цена: 195 ₴
