Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ксенонові лампи TORSSEN Ultra Red H11Ето лампи нового покоління серії Ultra Red зі збільшеною світловіддачею і яскравістю світіння. Колба виконана з кварцового скла що значно зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванні променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраве світлове пляма на великій відстані забезпечуючи безпечне водіння автомобіля в суху і мокру погодуТехніческіе характеристики: • Цоколь: H11 • Яскравість: 3200lm • Температура світіння: 5000K • Потужність: 35W • Серія: Ultra RedВ комплекті 1лампа .Гарантія 18мес
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TORSSEN |
| Мощность | 35 Вт |
| Тип лампы | H11 |
| Цоколь | H11 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 20200150 |
| Вид | ксенонові |
| Кольорова температура | 5000K |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Красный |
- Цена: 195 ₴

