
влевовправо
Ксенонова лампа TORSSEN Ultra Red D2R + 50% 5000K (20200138)
- В наличии
328 ₴
+380 (95) 720-79-26
- +380 (67) 868-13-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Штатні ксенонові лампи TORSSEN Ultra Red D2RЕто лампи нового покоління серії Ultra Red зі збільшеною світловіддачею і яскравістю світіння. Колба виконана з кварцового скла що значно зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванні променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраве світлове пляма на великій відстані забезпечуючи безпечне водіння автомобіля в суху і мокру погодуТехніческіе характеристики: • Цоколь: D2R (P32d-3) • Яскравість: 3200lm • Температура світіння: 5000K • Потужність: 35W • Серія : Ultra RedВ комплекті 1лампа.Гарантія 18мес.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ultra |
| Мощность | 35 Вт |
| Тип лампы | D2R |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 20200138 |
| Вид | ксенонові |
| Кольорова температура | 5000K |
| Напряжение | 12 В |
| Цоколь | P32d-3 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Красный |
- Цена: 328 ₴

