Описание
Характеристики
Информация для заказа
Штатні ксенонові лампи TORSSEN Ultra Red D4SЕто лампи нового покоління серії Ultra Red зі збільшеною світловіддачею і яскравістю світіння. Колба виконана з кварцового скла що значно зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванні променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраве світлове пляма на великій відстані забезпечуючи безпечне водіння автомобіля в суху і мокру погодуТехніческіе характеристики: • Цоколь: D4S (P32d-5) • Яскравість: 3200lm • Температура світіння: 6000K • Потужність: 35W • Серія : Ultra RedВ комплекті 1лампа.Гарантія 18мес.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ultra |
| Мощность | 35 Вт |
| Тип лампы | D4S |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 20200136 |
| Вид | ксенонові |
| Кольорова температура | 6000K |
| Напряжение | 12 В |
| Цоколь | P32d-5 |
- Цена: 369 ₴



