Описание
Характеристики
Информация для заказа
Штатні ксенонові лампи TORSSEN Ultra Red D2SЕто лампи нового покоління серії Ultra Red зі збільшеною світловіддачею і яскравістю світіння. Колба виконана з кварцового скла що значно зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванні променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраве світлове пляма на великій відстані забезпечуючи безпечне водіння автомобіля в суху і мокру погодуТехніческіе характеристики: • Цоколь: D2S (P32d-2) • Яскравість: 3200lm • Температура світіння: 5000K • Потужність: 35W • Серія : Ultra RedВ комплекті 1лампа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ultra |
| Мощность | 35 Вт |
| Тип лампы | D2S |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 20200132 |
| Вид | ксенонові |
| Кольорова температура | 5000K |
| Напряжение | 12 В |
| Цоколь | P32d-2 |
- Цена: 287 ₴



