
влевовправо
Ксенонова лампа TORSSEN PREMIUM H3 + 100% 4300K metal (20200113)
- В наличии
267 ₴
+380 (95) 720-79-26
- +380 (67) 868-13-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ксенонова лампа TORSSEN PREMIUM H3 + 100% 4300K metalЕто лампи нового покоління серії PREMIUM зі збільшеною світловіддачею і яскравістю світіння. Колба виконана з кварцового скла що значно зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванні променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраве світлове пляма на великій відстані забезпечуючи безпечне водіння автомобіля в суху і мокру погодуТехніческіе характеристики: • Цоколь: H3 • Яскравість: 3200lm • Температура світіння: 4300K • Потужність: 35W • Серія: PREMIUMВ комплекті 1лампа. Гарантія 18мес
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Premium |
| Мощность | 35 Вт |
| Тип лампы | H3 |
| Цоколь | H3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 20200113 |
| Вид | ксенонові |
| Кольорова температура | 4300K |
| Напряжение | 12 В |
- Цена: 267 ₴

