
влевовправо
Ксенонова лампа TORSSEN PREMIUM D4S + 100% 5000K metal (20200105)
- В наличии
451 ₴
+380 (95) 720-79-26
- +380 (67) 868-13-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Штатні ксенонові лампи TORSSEN PREMIUM D4SЕто лампи нового покоління серії PREMIUM зі збільшеною світловіддачею і яскравістю світіння. Колба виконана з кварцового скла що значно зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванні променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраве світлове пляма на великій відстані забезпечуючи безпечне водіння автомобіля в суху і мокру погодуТехніческіе характеристики: • Цоколь: D4S (P32d-5) • Яскравість: 3200lm • Температура світіння: 5000K • Потужність: 35W • Серія : PREMIUMВ комплекті 1лампа.Гарантія 24міс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Premium |
| Мощность | 35 Вт |
| Тип лампы | D4S |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 20200105 |
| Вид | ксенонові |
| Кольорова температура | 5000K |
| Напряжение | 12 В |
| Цоколь | P32d-5 |
- Цена: 451 ₴




