Описание
Характеристики
Информация для заказа
Штатні ксенонові лампи TORSSEN PREMIUM D2SЕто лампи нового покоління серії PREMIUM зі збільшеною світловіддачею і яскравістю світіння. Колба виконана з кварцового скла що значно зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванні променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраве світлове пляма на великій відстані забезпечуючи безпечне водіння автомобіля в суху і мокру погодуТехніческіе характеристики: • Цоколь: D2S (P32d-2) • Яскравість: 3200lm • Температура світіння: 4300K • Потужність: 35W • Серія : PREMIUMВ комплекті 1лампа.Гарантія 24міс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Premium |
| Мощность | 35 Вт |
| Тип лампы | D2S |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 20200101 |
| Вид | ксенонові |
| Кольорова температура | 4300K |
| Напряжение | 12 В |
| Цоколь | P32d-2 |
- Цена: 349 ₴





